www.laekenois.cz

22.9.2007 - Klubová výstava/Club show/Clubausstellung KCHBO Pohořelice, ČR

Rozhodčí/Richter/Judge: Päivi Eerola, FIN + Kris Malinowski, UK

Kompletní výsledky z výstavy/Complete show results - http://www.kchbo.com/
GROENENDAEL
PTM
male, junior class
HUGO BLACK z Kovárny
(s.r. s.Ch. Rival de la Fureur du Crépuscule + T.s. EurCh. Fara "Yazoo" du Chemin des Sorciéres)

V1, CAJC
HUGO BLACK z KovárnyHUGO BLACK z Kovárny
  AYROK Balpoa
(s.r.Usky du Crépuscule des Loups + s.r. s. p.E. T.s. Ch. Ursine du Clos des Agapornis)

VD2
AYROK BalpoaAYROK BalpoaAYROK BalpoaAYROK Balpoa
PTMez.
male, intermed.class
LUPO Deabei
(s.r.Trust du Ribadueau + s.T.s.Ch.Ysel Comme un Reve Noir)

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší pes
LUPO DeabeiLUPO Deabei
  CLIFF Bohemia Temperament
(pE Cabor v.Labayo + s.Ch. Bijou Comme un Reve Noir)

V2, res.CAC
CLIFF Bohemia TemperamentCLIFF Bohemia Temperament
PTO
male, open class
THORES TALISMAN Hvězdná laguna
(Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna)

V1, CAC, ČKŠ
THORES TALISMAN Hvězdná lagunaTHORES TALISMAN Hvězdná laguna
FTM
female, youth class
ARISIES Balpoa
(s.r.Usky du Crépuscule des Loups + s.r. p.E. s. T.s. Ch. Ursine du Clos des Agapornis)

V1, CAJC, Nejlepší mladý plemene
ARISIES BalpoaARISIES BalpoaARISIES Balpoa
FTMez.
female, intermediate class
JCh.GWYNETH BLACK z Kovárny
(Corsini Hunter + s.r.s.Int.Ch.NEW Black Sib z Kovárny)

V1, CAC, ČKŠ
GWYNETH BLACK z KovárnyGWYNETH BLACK z KovárnyGWYNETH BLACK z Kovárny
FTO
female, open class
s.r.Ch.KlCh. JACKIE BLACK z Kovárny
(Othello de la Fureur du Crépuscule x P.E.Ch. Bjarkarima Sibilja)

V1, CAC, ČKŠ
JACKIE BLACK z KovárnyJACKIE BLACK z KovárnyJACKIE BLACK z Kovárny
  JCh.ECLAIRE BLACK z Kovárny
(s.r.,s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny)

V2, res.CAC
ECLAIRE BLACK z KovárnyECLAIRE BLACK z KovárnyECLAIRE BLACK z Kovárny
  SIDUS ARGANTA Hvězdná laguna
(Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna)

VD3
SIDUS ARGANTA Hvězdná lagunaSIDUS ARGANTA Hvězdná laguna
FTP
female, working class
s.Ch.BIJOU Comme Un Reve Noir
(Ch.Ygrec de l´Ocre Noir + JCh.Ginger Comme Un Reve Noir)

V1, CAC
BIJOU Comme Un Reve NoirBIJOU Comme Un Reve NoirBIJOU Comme Un Reve Noir
FTV
female, winners class
s.r., T.s., p.E.,s.Ch. URSINE du Clos des Agapornis
(R.E.Ch. If du Crépuscule des Loups + s.r.Ch. Rehane de la Douce Plaine)

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší fena, BOB
URSINE du Clos des AgapornisURSINE du Clos des AgapornisURSINE du Clos des Agapornis

LAEKENOIS
FTMez.
female, intermediate class
JCh.CIUNA od Suché hory
(Ch.Derrick v.d.Schillingswarthe + s.Ch.Valkohampaan Diamante)
CH/B: Frimmelová Hana, M/O: Kotlán Petr

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší fena, BOB
CIUNA od Suché horyCIUNA od Suché horyCIUNA od Suché horyCIUNA od Suché horyCIUNA od Suché horyCIUNA od Suché hory

MALINOIS
PTMez.
male, intermed.class
ASKO Ashdar Moravia
(Gino Mateo + Ashley z Kotrčova mlýna)

V1, CAC, ČKŠ
ASKO Ashdar MoraviaASKO Ashdar MoraviaASKO Ashdar Moravia
  UJFY de Alphaville Bohemia
(Arno v.Gelders Spijker + Funky de Alphaville Bohemia)


VD2
UJFY de Alphaville BohemiaUJFY de Alphaville BohemiaUJFY de Alphaville BohemiaUJFY de Alphaville Bohemia
PTV
male, winners class
Ch.CANDY od Klapského potoka
(Int.Ch.Wch. Chase Bohemia Alké + Aranka Stříbrná Abaza)

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší pes, BOB
CANDY od Klapského potokaCANDY od Klapského potokaCANDY od Klapského potokaCANDY od Klapského potoka
FTD
female, puppy class
AFÉRA Extra Temperament
(Deucce v.d.Duvetorre + Baria Fany Eciloten)

N1
AFÉRA Extra TemperamentAFÉRA Extra TemperamentAFÉRA Extra Temperament
FTMez.
female, intermediate class
JCh.ANGELA Steinerwood
(s.r.Ch.Alexandre du Hameau St.Blaise + Ch.Dominika Rudolfovská skála)

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší fena
ANGELA SteinerwoodANGELA SteinerwoodANGELA SteinerwoodANGELA Steinerwood
FTO
female, open class
JCh. CONNIE od Klapského potoka
(Int.Ch.Wch. Chase Bohemia Alké + Aranka Stříbrná Abaza)

V1, CAC, ČKŠ
CONNIE od Klapského potokaCONNIE od Klapského potokaCONNIE od Klapského potoka
  BARIA FANY Eciloten
(Cartovche Bomazde + Fany Malidaj)

V2, res.CAC
BARIA FANY EcilotenBARIA FANY EcilotenBARIA FANY Eciloten
  CORINA z Chittusiho údolí
(Dart vom Hölzlesvald + Indira v.Greifenring)

D
CORINA z Chittusiho údolíCORINA z Chittusiho údolíCORINA z Chittusiho údolí
FTP
female, working class
s.Ch.PADMÉ Bohemia Alké
(ICh. Bain Alké + Flair Bohemia Alké)

V1, CAC, ČKŠ
PADMÉ Bohemia AlkéPADMÉ Bohemia Alké
FTV
female, winners class
ICh. CIARA Kwanah
(Jch. Dan z Jorku + P.E.Ich. Brona z Uliček)

V1, CAC, ČKŠ
CIARA KwanahCIARA KwanahCIARA Kwanah

TERVUEREN
PTD
male, puppy class
UZI KALLO Sixty Six
(Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six)

VN1, nejlepší z dorostu
UZI KALLO Sixty SixUZI KALLO Sixty SixUZI KALLO Sixty SixUZI KALLO Sixty Six
  URIAS KALLO Sixty Six
(Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six)

VN2
URIAS KALLO Sixty SixURIAS KALLO Sixty SixURIAS KALLO Sixty SixURIAS KALLO Sixty Six
  UP KALLO Sixty Six
(Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six)

VN3
UP KALLO Sixty SixUP KALLO Sixty SixUP KALLO Sixty SixUP KALLO Sixty Six
  AKBAR Aboriginal Mystery
(Ch. Zealous Juvell z Kovárny + Alička Bonna Bar-Bar Beskydy)

VN4
AKBAR Aboriginal MysteryAKBAR Aboriginal MysteryAKBAR Aboriginal Mystery
  AMIR Aboriginal Mystery
(Ch. Zealous Juvell z Kovárny + Alička Bonna Bar-Bar Beskydy)

VN
AMIR Aboriginal MysteryAMIR Aboriginal MysteryAMIR Aboriginal MysteryAMIR Aboriginal Mystery
  ATILLA Aboriginal Mystery
(Ch. Zealous Juvell z Kovárny + Alička Bonna Bar-Bar Beskydy)

N
ATILLA Aboriginal MysteryATILLA Aboriginal MysteryATILLA Aboriginal MysteryATILLA Aboriginal Mystery
  UGHO KALLO Sixty Six
(Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six)

N
UGHO KALLO Sixty SixUGHO KALLO Sixty SixUGHO KALLO Sixty SixUGHO KALLO Sixty Six
PTM
male, youth class
MOLOKO Deabei
(Ch.Domburg Dressed to Impress at Talamo + s.JCh.Anee Oridix)

V1, CAJC, nejlepší mladý, Vítěz Moravy mladých BO
MOLOKO DeabeiMOLOKO DeabeiMOLOKO Deabei
  TROY GOLIAT Sixty Six
(Kiosan´s Goliat + Christine-Mia Sixty Six)

V2
TROY GOLIAT Sixty SixTROY GOLIAT Sixty SixTROY GOLIAT Sixty Six
PTMez.
male, intermed.class
QUAI XCALIBUR Sixty Six
(JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar)

V1, CAC, ČKŠ
QUAI XCALIBUR Sixty SixQUAI XCALIBUR Sixty SixQUAI XCALIBUR Sixty SixQUAI XCALIBUR Sixty Six
  QUICK XCALIBUR Sixty Six
(JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar)

V2, res.CAC
QUICK XCALIBUR Sixty SixQUICK XCALIBUR Sixty SixQUICK XCALIBUR Sixty SixQUICK XCALIBUR Sixty Six
  JCh. FAIR PLAY z Kovárny
(s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny)

V3
FAIR PLAY z KovárnyFAIR PLAY z KovárnyFAIR PLAY z KovárnyFAIR PLAY z KovárnyFAIR PLAY z Kovárny
PTO
male, oppen class
Ch. ZEALOUS JUVELL z Kovárny
(p.E. Juvell Or Na v.Moned + Ch.Arnica Ráj pod Zvičinou)

V1, CAC, ČKŠ
ZEALOUS JUVELL z KovárnyZEALOUS JUVELL z KovárnyZEALOUS JUVELL z KovárnyZEALOUS JUVELL z Kovárny
  GHOUST OF GERONIMO Randy Dog
(s.Ch. Heavenly Vision z Kovárny + Amatha Vakutex)

VD2
GHOUST OF GERONIMO Randy DogGHOUST OF GERONIMO Randy DogGHOUST OF GERONIMO Randy DogGHOUST OF GERONIMO Randy Dog
PTP
male, working class
s.Ch. HEAVENLY VISION z Kovárny
(s.Ch.Lubanja´s Vision + P.E.Ch.Adina Mlynský Ostrov)

V1, CAC, ČKŠ
HEAVENLY VISION z KovárnyHEAVENLY VISION z KovárnyHEAVENLY VISION z Kovárny
PTV
male, winners class
Ch.N´JADE GOLIAT Sixty Six
(Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar)

V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší pes, BOB, Vítěz Moravy BO
N´JADE GOLIAT Sixty SixN´JADE GOLIAT Sixty SixN´JADE GOLIAT Sixty Six
  Ch. CRON del Segadal
(R.E.Ch. Xeros v.d.Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra v.d.Hoge Laer)

V2, res.CAC
CRON del SegadalCRON del SegadalCRON del SegadalCRON del Segadal
  Ch. CIDD-KID z Henrisaru
(s.KlCh. Ich. Kid-Dylan vd. Lamar x Jch. Denny Barnacký prameň)

V3
CIDD-KID z HenrisaruCIDD-KID z HenrisaruCIDD-KID z Henrisaru
PTVet.
male, veterans class
ARTY od Suché hory
(s.Ch. Chester Černé zlato + Ch. Anaé Anais Ráj Karpat)

VD1
ARTY od Suché horyARTY od Suché horyARTY od Suché horyARTY od Suché hory
ARTY od Suché horyARTY od Suché horyARTY od Suché hory
FTD
female, puppy class
IGNEOUS INNAH z Kovárny
(Ch. Zealous Juvell z Kovárny + s.Ch. Innah Adina z Kovárny)

VN1, nejlepší z dorostu
IGNEOUS INNAH z KovárnyIGNEOUS INNAH z KovárnyIGNEOUS INNAH z Kovárny
  APOKALYPSÓ Aboriginal Mystery
(Ch.Zealous Juvell z Kovárny + Alička Bonna Bar-Bar Beskydy)

VN2
APOKALYPSÓ Aboriginal MysteryAPOKALYPSÓ Aboriginal Mystery
FTM
female, youth class
CAYLEEN DEAN Briesberi
(Kiosan´s Ikaros + s.Iléne Adina z Kovárny)

VD1
CAYLEEN DEAN BriesberiCAYLEEN DEAN BriesberiCAYLEEN DEAN Briesberi
FTMez.
female, intermed.class
Q´VILEMINNE MIA Sixty Six
(JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar)

V1, CAC, ČKŠ
Q´VILEMINNE MIA Sixty SixQ´VILEMINNE MIA Sixty SixQ´VILEMINNE MIA Sixty Six
  PENELOPÉ HELLENE Sixty Six
(s.r.Ch. Roswell des Étangs Sauvages x Ch. Hellene Britany Sixty Six)

V2, res.CAC
PENELOPÉ HELLENE Sixty SixPENELOPÉ HELLENE Sixty SixPENELOPÉ HELLENE Sixty SixPENELOPÉ HELLENE Sixty Six
  JCh. FUTURE FAME z Kovárny
(s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny)

V3
FUTURE FAME z KovárnyFUTURE FAME z KovárnyFUTURE FAME z KovárnyFUTURE FAME z Kovárny
  ISCHA Dog Arabat
(Ch.Cron del Segadal + s.Ch.Adafy Oridix)

V4
ISCHA Dog ArabatISCHA Dog ArabatISCHA Dog Arabat
Š 1999 - 2012